Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Odsłonięcie pomnika Ignacego Daszyńskiego odbędzie się 11 listopada o g.13.00

Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Polska Partia Socjalistyczna zawiadamiają, że11 listopada 2018 roku, w dniu Święta Niepodległości, odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika Ignacego Daszyńskiego,pierwszego premiera rządu polskiego, socjalisty i demokraty.

Wydarzenie będzie miało miejsce przy Placu na Rozdrożu w Warszawie o godz. 13.00.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości, wszystkich, którzy chcieliby uczcić wielkiego rodaka i patriotę – lewicowego ojca niepodległości Polski.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem