Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Radosław Korach nowym przewodniczacym SLD w powiecie zielonogórskim

11 kwietnia 2018 roku w Sulechowie odbyła się Konwencja Powiatowa SLD. W Konwencji udział wzięło 22 delegatów. Dopisali zaproszenie goście m.in.: Bogusław Wontor - przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD; Jolanta Winkler - skarbnik wojewódzki SLD; Tomasz Wontor - przewodniczący Klubu Radnych SLD w Sejmiku Województwa Lubuskiego i wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego.
 
Delegaci podsumowali dotychczasową działalność SLD w Powiecie Zielonogórski, ustalono plany na przyszłość. Najbliższym przedsięwzięcie z udziałem członków SLD będą uroczystości związane z obchodami 1-go Maja. Omówiono również przygotowania do wyborów samorządowych i udzielono rekomendacji Tomaszowi Wontorowi do liderowania listy SLD w wyborach do Sejmiku Województwa Lubuskiego w okręgu Zielona Góra - Powiat Zielonogórski.
Podczas Konwencji udzielono absolutorium Zarządowi Powiatowemu SLD oraz w związku z rezygnacją dotychczasowego przewodniczącego SLD - Romana Karasiowa, dokonano wyboru nowego przewodniczącego Rady Powiatowej SLD. Został nim Radosław Korach.
 
Nowy przewodniczący Radosław Korach, ma 36 lat, żonę - Angelikę i dwójkę dzieci Julię i Huberta. Jest działaczem związków zawodowych oraz społecznikiem aktywnie udzielającym się w Klubie Honorowych Dawców Krwi i ZSMP.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem