Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie z organizacjami

9 marca 2018 roku kierownictwo wojewódzkiego SLD odbyło spotkanie z liderami lewicowych partii; związków zawodowych; organizacji działających na rzecz kobiet; organizacji młodzieżowych oraz innych stowarzyszeń i organizacji o zasięgu wojewódzkim współpracujących z SLD.
 
W spotkaniu uczestniczył również prof. Bogusław Liberadzki - wiceprzewodniczący SLD, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.
 
Uczestnicy podsumowali dotychczasową działalność oraz ustalili plan współpracy na najbliższe miesiące.
 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem