Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Koleżanki i Koledzy,

dodano ponad tydzień temu, 2017-09-12 w kategorii: Informacje

60 lat temu, w październiku 1957 roku powstał Związek Młodzieży Socjalistycznej. Dzisiaj nie ma tej organizacji, ale należało do niej ponad milion młodych osób i żyje on we wspomnieniach jej byłych członków. 
Grupa wrocławskich liderów tej organizacji, zamierza zorganizować spotkanie koleżeńskie byłych członków ZMS z Dolnego Śląska w październiku lub listopadzie tego roku. Spotkanie odbyłoby się w Piwnicy Świdnickiej we Wrocławiu.
Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy pod następujące numery telefonów lub adresy e milowe:
Roman Brol - tel. 502 674 740, e mail - brolroman@tlen.pl
Bożena Bamwenda – tel. 506 213 821 e mail – bobamwenda@poczta.onet.pl
Wiesław Dziuda – tel. 602 283 997, e mail - budowlani@poczta.onet.pl.pl


Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.